Myślę, że przy okazji premiery siódmej książki można już sobie pozwolić na swoje miejsce w Internecie. Ta strona ma być moją wizytówką, ale też miejscem, gdzie pojawiać się będą nowinki, dotyczące książek, spotkań autorskich i wszystkiego tego, co łączy się z moją działalnością literacką (ha! jak to poważnie brzmi…).

Mam nadzieję, że będziecie odwiedzali to miejsce od czasu do czasu. Obiecuję, że będzie Was tu czekało sporo niespodzianek. Zachęcam też do subskrypcji newslettera – bo to w nim pojawiać się będą najświeższe informacje.

To chyba tyle tytułem wstępu… Tym bardziej, że dopiero rozgryzam zawiłości techniczne tej strony i idzie mi to dokładnie tak, jak budowanie radia tranzystorowego na lekcjach ZTP w podstawówce. Czyli dość lichawo i opornie 🙂

Ale… do odważnych świat należy!

Ten post ma 4 komentarzy

 1. Baaardzo się cieszę, że powstała Twoja strona. Już zapisałam się na newsletter – będziesz zawsze miłym gościem w mojej skrzynce, a ja będę tu zaglądać, by poczytać nowinki i sprawdzić, co nowego piszesz (może tu więcej zdradzisz niż na fb?)

  1. Oczywiście, że tutaj będę zdradzał więcej niż na Facebooku.
   Pozdrawiam i dziękuję za historyczny pierwszy komentarz.
   Alek

 2. O, tak, podoba mi się, super miejsce. I jaki czytelny plan odwiedzin 😉 – będzie można szybko sprawdzić, kiedy spotkanie w Poznaniu ;)- bo na razie „szczegóły wkrótce”.

 3. No to ja druga w kolejce historycznej 🙂 zapisuję się również na nowinki ploteczki i takie takie

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Menu