Spotkania autorskie
lista miejsc, które w najbliższym czasie odwiedzę

2024

Luty

08.02 Warszawa
, Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży w Falenicy , godz 18:30, ul. Walcownicza 2

Maj

06.05 Zawonia
, Gminna Biblioteka Publiczna w Zawoni / GOK Sala Widowisk , godz 17:30, 55-106 Zawonia, ul. Szkolna 1

08.05 Nowy Dwór Mazowiecki
, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Nowym Dworze Mazowieckim , godz 17:30, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 22

09.05 Psary
, Gminna Biblioteka Publiczna , godz 17:00, 42-512 Psary, ul. Szkolna 45

10.05 Racibórz
, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla , godz 18:00, 47-400 Racibórz, ul.Jana Kasprowicza 12

13.05 Świdnik
, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Świdniku, godz 17:00, ul. Niepodległości 13

16.05 Aleksandrów Łódzki
, Biblioteka Publiczna im. Jana Machulskiego, godz 17:00, 95-070 Aleksandrów Łódzki, Plac Kościuszki 12

17.05 Wierzbinek
, Gminnej Biblioteki Publicznej w Wierzbinku, ul. Wierzbinek 42/3

18.05 Warszawa
, Targi Książki i Mediów VIVELO, godz 13:00, Stoisko Skarpy Warszawskiej

19.05 Warszawa
, Targi Książki i Mediów VIVELO, godz 12:00, Panel poświęcony komediom kryminalnym w strefie #SpotkajAutora

19.05 Warszawa
, Targi Książki i Mediów VIVELO, godz 13:30, Stoisko Wydawnictwa Filia

Czerwiec

03.06 Słubice
, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Słubice, godz 17:00, 69-100 Słubice, ul. Jedności Robotniczej 18

04.06 Lubniewice
, Biblioteka w Lubniewicach, godz 17:00, 69- 210 Lubniewice, Os. Słowiańskie 4

05.06 Dębno
, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Antoniego Dobrowolskiego, godz 17:00, 74-400 Dębno, ul. Mickiewicza 32

06.06 Gorzów Wielkopolski
, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim, godz 17:00, 66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Sikorskiego 107

07.06 Stryków
, Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie, ul. Pl. Łukasińskiego 4

Lipiec

07.07 Ciekoty
, V Festiwal Mediów i Sztuki Otwarte Książki, Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom”

29.07 Szczecin
, Miejska Biblioteka Publiczna, godz 18:00, 71-302 Szczecin, ul. J. Hoene-Wrońskiego 1

Wrzesień

13.09 Raszyn
, Gminna Biblioteka Publiczna w Raszynie, 05-090 Raszyn, ul. Poniatowskiego 20,

14.09 Gdańsk
, Gdańskie Targi Książki , godz 16:00, Europejskie Centrum Solidarności - podpisywanie książek - stoisko wydawnictwa Skarpa Warszawska

14.09 Gdańsk
, Gdańskie Targi Książki , godz 15:00, Europejskie Centrum Solidarności - spotkanie autorskie sala nr. 5

20.09 Zawiercie
, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu , godz 17:00, 42-400 Zawiercie, ul. Franciszka Szymańskiego 2

Październik

11.10 Biała Podlaska
, Miejska Biblioteka Publiczna, godz 18:00, ul. Warszawska 12a, 21-500 Biała Podlaska

17.10 Łęczyca
, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy, 99-100 Łęczyca ul. M. Konopnickiej 11a

18.10 Słomniki
, Miejska Biblioteka Publiczna w Słomnikach, 32-090 Słomniki, ul. T. Kościuszki 26

Listopad

15.11 Świebodzice
, Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej, godz 17:30, 58-160 Świebodzice ul. Świdnicka 15

2023

26.01 Katowice
, Biblioteka Śląska - Sala Parnassos, godz 17:00, plac Rady Europy 1

28.01 Radzymin
, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin i Zaczytany Radzymin, godz 17:00, Miejska Sala Koncertowa Im. F.Chopina

17.02 Kobyłka
, Miejska Biblioteka Publiczna w Kobyłce, godz 18:30, ul. Leśna 8 lokal 0.3

28.02 Warszawa
, Muzeum im. Bolesława Biegasa , godz 18:00, Al. Jerozolimskie 51

17.03 Tarnowskie Góry
, Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Lubosza, godz 17:00, ul. Zamkowa 5

22.03 Ostrzeszów
, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostrzeszów, godz 17:00, Plac Borek 17

23.03 Wieluń
, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu, godz 17:00, Narutowicza 4

08.05 Stęszew
, Biblioteka Publiczna w Stęszewie, godz 17:00, ul. Poznańska 22A

09.05 Radomsko
, Miejska Biblioteka Publiczna, godz 17:00, ul. Narutowicza 4

10.05 Tarnów
, Biblioteka Uczelniana ANS Tarnów, godz 14:00, Mickiewicza 8

12.05 Piaski
, Miejska Biblioteka Publiczna w Piaskach, godz 16:00, ul. Lubelska 22

15.05 Lublin
, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, godz 17:00, ul. Narutowicza 4

16.05 Góra Puławska
, Gminna Biblioteka Publiczna w Puławach z/s w Górze Puławskiej, godz 16:00, ul. Ogrodowa 18

17.05 Garbów
, Gminna Biblioteka Publiczna im. Bronisława Pietraka w Garbowie, godz 15:00, ul. Krakowskie Przedmieście 54

19.05 Warszawa
, Targi Książki i Mediów VIVELO, godz 15:00, stoisko wydawnictwa Filia 101/D7

20.05 Warszawa
, Targi Książki i Mediów VIVELO, godz 16:00, PGE Narodowy - scena główna (spotkanie autorskie)

20.05 Warszawa
, Targi Książki i Mediów VIVELO, godz 13:00, PGE Narodowy - stoisko wydawnictwa Skarpa Warszawska

21.05 Warszawa
, Targi Książki i Mediów VIVELO, godz 13:00, PGE Narodowy - stoisko Wydawnictwa Harde

25.05 Ełk
, Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nasierowskiej, godz 16:30, Armii Krajowej 17B (16:30 WARSZTATY KREATYWNEGO PISANIA - 18:00 SPOTKANIE AUTORSKIE)

27.05 Warszawa
, Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie 2023, godz 16:45, PKiN - stoisko Wydawnictwa Purple Book

25.06 Gniechowice
, Kuźnia przy Sali Wiejskiej w Gniechowicach, godz 17:30

17.08 Zielona Góra
, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, godz 18:00, al. Wojska Polskiego 9

12.09 Niemce
, Gminna Biblioteka Publiczna w Niemcach, godz 17:00, ul. Parkowa 6

13.09 Lublin
, Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego Filia nr 28, godz 13:00, ul. Nadbystrzycka 85

16.09 Gostyń
, Festiwal Kryminału Retro Kryminalny Magiel, godz 17:30

18.09 Waplewo
, spotkanie zamknięte

03.10 Łomianki
, Biblioteka Publiczna w Łomiankach , godz 18:00, ul. Wiejska 12a

06.10 Ząbkowice Śląskie
, V Festiwal Czas na Książki - Kawiarnia ZCKiT, godz 19:30, spotkanie - komedia w literaturze - prowadzi Anna Matusiak

07.10 Krotoszyn
, Krotoszyńska Biblioteka Publiczna , godz 18:00, Benicka 9

09.10 Międzyrzecz
, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Międzyrzecz , godz 17:00, osiedle Centrum 8

12.10 Katowice
, Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 28, godz 17:30, ul. Uniczowska 36

13.10 Knurów
, ART CK w Knurowie , godz 18:00, ul. Witosa 6

16.10 Bełchatów
, Księgarnia Eureka Bełchatów, godz 18:00, ul. Kościuszki 4

19.10 Papowo Biskupie
, Gminna Biblioteka Publiczna w Papowie Biskupim, godz 18:00, świetlica wiejska w Zegartowicach, Zegartowice 28B

20.10 Kotlin
, Biblioteka Publiczna Gminy Kotlin, godz 17:00, ul. Powstańców Wlkp, 3A

21.10 Łódź
, Mediateka MEMO, Biblioteka Miejska Filia nr 29, godz 14:30, Stanisława Moniuszki 5

24.10 Warszawa
, Księgarnia Inbook.pl , godz 18:00, Kondratowicza 4a

28.10 Kraków
, Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, godz 13:00, Stoisko Wydawnictwa Skarpa Warszawska

28.10 Kraków
, Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, godz 16:00, Stoisko Wydawnictwa Filia

09.11 Mińsk Mazowiecki
, Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim, godz 18:30, ul. Piłsudskiego 1a

14.11 Grodzisk Wielkopolski
, Grodziska Biblioteka Publiczna, godz 17:00, Kolejowa 12

15.11 Gaworzyce
, Biblioteka Publiczna, godz 16:00, ul. Szkolna 211

16.11 Polkowice
, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach, godz 17:00, ul. Skalników 6

17.11 Czechowice-Dziedzice
, Miejska Biblioteka Publiczna, godz 17:00, ul. I. J. Paderewskiego 3

18.11 Opatów
, Miodowy Młyn , spotkanie zamknięte

21.11 Nowy Sącz
, Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego ul. Franciszkańska 11, godz 17:00, IV Sądeckie Dni Literatury

13.12 Kołobrzeg
, Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu, godz 17:00, ul. Żółkiewskiego 6

14.12 Sianów
, Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów, godz 17:00, Plac pod Lipami 9

15.12 Koszalin
, Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela, godz 17:00, plac Polonii 1

2022

04.03 Łódź
, Biblioteka Miejska w Łodzi. Filia nr 35, godz 17:00, ul. Wróblewskiego 67

06.03 Mielec
, Miejska Biblioteka Publiczna - Sala Audiowizualna Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK, godz 18:00, ul. Kusocińskiego 2

24.03 Mysiadło
, Gminna Biblioteka Publiczna , godz 18:30, ul. Topolowa 2

30.03 Warszawa
, Teatr Druga Strefa, godz 18:00, Magazynowa 14A

05.04 Brześć Kujawski
, Biblioteka Publiczna , godz 17:00, Krakowska 14b

06.04 Brusy-Jaglie
, Chata Kaszubska w Jagliach, godz 17:00, Brusy-Jaglie 11b

04.05 Warszawa
, Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, godz 19:00, Indiry Gandhi 9

06.05 Czarny Bór
, Biblioteka + Centrum Kultury, godz 16:00, Sportowa 44

07.05 Stare Bogaczowice
, Gminne Centrum Biblioteczno - Kulturalne, godz 17:00, ul. Główna 148

09.05 Góra
, Biblioteka Miejska im. H. Sienkiewicza, godz 17:00, ul. A. Mickiewicza 1A

10.05 Kępno
, Samorządowa Biblioteka Publiczna im. Marii z Fredrów hr. Szembekowej, godz 17:00, ul. Kościuszki 7

11.05 Pleszew
, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, godz 18:00, ul. Kolejowa 1

13.05 Wierzchosławice
, Gminna Biblioteka Publiczna im. Władysława Stanisława Reymonta, godz 18:00, Wierzchosławice 696

18.05 Czarna Białostocka
, Miejska Biblioteka Publiczna , godz 17:00, ul. Torowa 9

27.05 Wolbrom
, Miejska Biblioteka Publiczna, godz 17:00, ul. Krakowska 1

28.05 Warszawa
, Targi Książki w Warszawie , godz 13:00, Stoisko Wydawnictwa Skarpa Warszawska - 2/B

29.05 Warszawa
, Targi Książki w Warszawie , godz 12:00, Stoisko Wydawnictwa FILIA - 112

30.05 Ślesin
, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin , godz 17:00, ul. Kleczewska 15

01.06 Milejów
, Gminna Biblioteka Publiczna, godz 11:00, ul. Fabryczna 1


01.06 Jeziorzany
, Gminna Biblioteka Publiczna, godz 16:00, ul. Kościelna 1

02.06 Radzyń Podlaski
, Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 2 , godz 14:30, ul. Spółdzielcza 8

02.06 Biała Podlaska
, Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 6, godz 18:00, ul. Orzechowa 34


03.06 Bychawa
, Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie, godz 17:00, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 34

12.06 Gliwice
, Ruiny Teatru Victoria, godz 16:00, Aleja Przyjaźni 18

15.06 Białystok
, Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego, godz 17:00, Marii Skłodowskiej-Curie 14A

16.07 Gdynia
, Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego, godz 14:00, Stoisko Świata Książki

17.08 Ciechanów
, Miejska Biblioteka Publiczna , godz 17:00, Plac Piłsudskiego 1

20.08 Sopot
, Literacki Sopot, godz 12:00, Plac Przyjaciół Sopotu, stoisko nr 27

02.09 Radlin
, Miejska Biblioteka Publiczna, Spotkanie odwołane przez bibliotekę.

03.09 Strzelin
, Strzeliński Festiwal Literatury, godz 19:00, Strzeliński Ośrodek Kultury

04.09 Sandomierz
, Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Długosza, godz 18:00, ul. Parkowa 1 (dziedziniec biblioteki)

08.09 Góra Kalwaria
, Klub Senior+ “Wisełka” , godz 17:00, ul. Pijarska 40

09.09 Słupca
, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy, godz 17:00, ul. Armii Krajowej 27

13.09 Gdynia
, Biblioteka Obłuże , godz 18:00, ul. Boisko 6

15.09 Zagórów
, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Zagórów , godz 18:00, ul. Wojska Polskiego 13

17.09 Warszawa
, Jesienne Targi Książki - Arkady Kubickiego , godz 15:00, Stoisko Księgarń Świat Książki nr 46

22.09 Płock
, XII edycja Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych , godz 17:00, Mediateka eMka ul. Kościuszki 3b

01.10 Dąbrowa Górnicza
, Miejska Biblioteka Publiczna , godz 19:00, ul. T. Kościuszki 25

08.10 Gdańsk
, Festiwal Afera Kryminalna , godz 17:00, Biblioteka Manhattan - Aleja Grunwaldzka 82

15.10 Piekary Śląskie
, Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich, godz 12:00, ul. Kalwaryjska 62 D

20.10 Środa Wielkopolska
, Biblioteka Publiczna im. R.W. Berwińskiego, godz 17:30, Stary Rynek 16 - Galeria Miejska

21.10 Nidzica
, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nidzicy, godz 17:00, ul. Zamkowa 2

29.10 Kraków
, 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, godz 13:00, Wydawnictwo Skarpa Warszawska - stoisko C13

29.10 Kraków
, 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, godz 12:00, Sala Lwów B - spotkanie

29.10 Kraków
, 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, godz 14:00, Wydawnictwa Harde - stoisko Platon - C68

16.11 Warszawa
, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Wypożyczalnia nr 71, godz 17:30, ul. Astronautów 1 (róg Żwirki i Wigury)

06.12 Warszawa
, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bielany M.St.Warszawy , godz 18:00, ul. Petofiego 3

08.12 Ożarów (woj. świętokrzyskie)
, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Witolda Gombrowicza, godz 16:00, ul. Spacerowa 12

2021

22.02 Lublin
, Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące Paderewski (SPOTKANIE ZAMKNIĘTE), godz 13:30, O kryminale prawie wszystko, czyli jak napisać dobry kryminał, o czym trzeba pamiętać pracując nad nim.

12.03 Garwolin ul. Nadwodna 1
, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna, godz 17:00, ul. Nadwodna 1

16.03 Gdynia
, Biblioteka Obłuże – Filia nr 1, godz 17:00, spotkanie ONLINE

18.03 Włocławek
, Miejska Biblioteka Publiczna, godz 17:00, Plac Stanisława Staszica 1

21.04 Warszawa
, EMPiK , godz 18:00, SPOTKANIE ONLINE

22.04 Środa Śląska
, Biblioteka Publiczna, pl. Wolności 58, godz 17:00, spotkanie przeniesione, wkrótce nowy termin

13.05 Radomsko
, Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku , godz 18:00, SPOTKANIE ONLINE

21.05 Olsztyn
, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie, godz 17:00, SPOTKANIE ONLINE

26.05 Nisko
, Miejska Biblioteka Publiczna w Nisku, godz 17:00, SPOTKANIE ONLINE

12.06 Opole
, Festiwal Książki Opole 2021, godz 15:00, Plac Wolności

17.06 Oświęcim
, Miejska Biblioteka Publiczna im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu, godz 17:30, ul. Nojego 2B

11.07 Gliwice
, Hala widowiskowo – sportowa Arena (MBP Gliwice) , godz 16:00, ul. Akademicka 50

13.07 Przasnysz
, Miejska Biblioteka Publiczna , godz 17:00, ul. J. Dąbrowskiego 3

14.07 Siemiatycze
, Miejska Biblioteka Publiczna , godz 18:00, ul. Górna 23

15.07 Rzekuń
, Gminna Biblioteka Publiczna, godz 17:00, Tężnia solankowa w Rzekuniu ul. Tadeusza Kościuszki 54

08.08 Mikołajki
, "Lato z książką" , godz 18:00, Plac Wolności

11.08 Warszawa
, Amfiteatr Brain Embassy , godz 18:00, Konstruktorska 11

29.08 Rzeszów
, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie, godz 16:00, Ogrody Bernardyńskie w Rzeszowie przy alei Józefa Piłsudskiego

30.08 Opatów
, Opatowski Ośrodek Kultury , godz 17:00, Partyzantów 13b

06.09 Żnin
, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, godz 18:00, ul. Sienkiewicza 4

15.09 Baranów
, Gminna Biblioteka Publiczna im. Feliksa hrabiego Wężyka w Baranowie, godz 11:00, Chata Baranowska

24.09 Sokółka
, Biblioteka Publiczna w Sokółce , godz 17:00, Os. Centrum 21

27.09 Brzeszcze
, Biblioteka Publiczna Ośrodka Kultury w Brzeszczach , godz 17:00, ul. Narutowicza 1

29.09 Góra
, Biblioteka Miejska im. H. Sienkiewicza, godz 17:00, ul. A. Mickiewicza 1A

30.09 Jarocin
, Kamienica Kultury , godz 18:00, ul. Rynek 17

01.10 Środa Śląska
, Biblioteka Publiczna , godz 17:00, plac Wolności 58

02.10 Nasielsk
, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, godz 15:00, ul. Piłsudskiego 6

22.10 Chorzów
, Miejska Biblioteka Publiczna - Filia nr 19, godz 17:00, ul. Kilińskiego 2

08.11 Nysa
, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna (Stara Waga) , godz 18:00, ul. Sukiennicza 2 (Stara Waga)

09.11 Gogolin
, Gminna Biblioteka Publiczna , godz 17:00, Plac Dworcowy 2

24.11 Wągrowiec
, Miejska Biblioteka Publiczna , godz 17:00, ul. Średnia 18

25.11 Jerzmanowa
, Stodoła Kultury, godz 17:00, Obiszowska 4a

02.12 Psary
, Gminna Biblioteka Publiczna , godz 17:00, ul. Szkolna 45

10.12 Piotrków Trybunalski
, Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika, godz 18:00, ul. M. Curie-Skłodowskiej 3

2020

12.02 Gliwice
, Filia nr 1, pl. Inwalidów Wojennych 3, godz 18:00

15.02 Łódź
, EMPiK Manufaktura, ul. Karskiego 5, godz 16:00

27.02 Ciechanów
, Miejska Biblioteka Publiczna, pl. J. Piłsudskiego 1, Krzywa Hala Oddział Zbiorów Naukowych i Regionalnych, godz 18:00

28.02 Gdynia
, Biblioteka Obłuże, ul. Boisko 6, godz 18:00

19.03 Kwidzyn
, wkrótce nowy termin

20.03 Włocławek
, wkrótce nowy termin

26.03 Złotów
, wkrótce nowy termin

23.04 Lniano
, szczegóły wkrótce

11.05 Radomsko
, wkrótce nowy termin

27.05 Rzeszów
, wkrótce nowy termin

29.05 Siedlce
, wkrótce nowy termin

04.07 Sopot
, „A może nad morze?”, godz 14:00, spotkanie ONLINE

11.07 Gniezno
, Jezioro Jelonek, „Latarnia na Wenei”, godz 17:00

05.08 Rzeszów
, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, godz 18:00, spotkanie ONLINE

05.09 Kielce
, Mediateka - dworzec PKS (filia Miejskiej Biblioteki Publicznej), godz 17:00

06.09 Otwock
, Muszla koncertowa w Parku Miejskim, godz 16:00, Jako gość specjalny imprezy Narodowe Czytanie "Balladyny"

17.09 Wyczechy (gm. Czarne)
, Biblioteka Filia w Wyczechach, godz 17:00

18.09 Wejherowo
, Powiatowa Biblioteka Publiczna, Dworcowa 7, godz 17:00

21.09 Tychy
, Miejska Biblioteka Publiczna Mediateka, Piłsudskiego 16, godz 18:00

06.10 Gorzów Wielkopolski
, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta , godz 13:00, spotkanie ONLINE

10.10 Kęty
, Gminna Biblioteka Publiczna, godz 17:00, ul. Władysława Reymonta 2

12.10 Opole
, Wojewódzka Biblioteka w Opolu im. E. Smołki, godz 13:30, ul. Piastowska 18-19-20

13.10 Bogacica powiat Kluczbork
, Filia Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Kluczborku, godz 17:00, ul. Wolności 11

14.10 Żłobizna (gmina Skarbimierz)
, Gminna Biblioteka Publiczna w Skarbimierzu , godz 17:30, ul. Jaśminowa 1

20.10 Kwidzyn
, Biblioteka miejsko-powiatowa , godz 16:00, szczegóły wkrótce

06.11 Włocławek
, Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza, ul. Dziewińska 17, godz 17:00, SPOTKANIE PRZENIESIONE NA 2021 ROK

18.11 Katowice
, Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 14, godz 17:00, SPOTKANIE ONLINE

20.11 Warszawa
, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bielany M.St.Warszawy, godz 18:00, ul. Petofiego 3

2019

05.04 Kościan
, Biblioteka Miejska, ul. Wrocławska 28b, godz 18:00

07.04 Kraków
, Bonito, ul. Pilotów 2, godz 14:00, prowadzenie: Michał Grzebyk

16.05 Białystok
, Książnica Podlaska, ul. M.Curie-Skłodowskiej 14a, godz 17:00

18.05 Opatów
, Liceum Ogólnokształcące, Nocny Maraton Czytania, godz 20:00

25.05 Wrocław
, Międzynarodowy Festiwal Kryminału, godz 19:30

01.06 Czernica
, Gminna Biblioteka Publiczna, godz 17:00

07.06 Ełk
, Miejska Biblioteka Publiczna, godz 18:00

18.09 Łódź
, EMPiK Manufaktura, godz 18:00

19.09 Rokietnica
, Biblioteka, godz 18:00

03.10 Sadki
, Biblioteka, godz 18:00

04.10 Żuromin
, Biblioteka, godz 11:00

18.10 Gołdap
, Kafeterium, godz 17:00

28.10 Piaseczno
, Biblioteka Publiczna, godz 17:30

15.11 Częstochowa
, Filii nr 20, ul. Gombrowicza 15, godz 18:00

16.11 Łódź
, warsztaty literackie

19.11 Elbląg
, Filia nr 6, ul. Słoneczna 29-31, godz 18:00

22.11 Marki
, Biblioteka Publiczna, ul. Lisa Kuli 3A, godz 18:00

04.12 Zduńska Wola
, Biblioteka Publiczna, ul. Łaska 12, godz 18:00

06.12 Warszawa Ursynów
, Biblioteka Publiczna Wypożyczalnia Nr 139, ul. KEN 21, godz 19:00

07.12 Szymanów
, Biblioteka Publiczna, ul. Szkolna 25, godz 14:00